
Скріплювач Дніпpo BS-414M
690 ₴
- В наявності
- Код: BS-414М
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скріплювач "Дніпро-М" БС-414М 76081000 - оптимальний варіант для надійного скріплення різних матеріалів (ДВП, тканина та інших) за допомогою дуж 4-14м. Ресурс степлера становить від 50 000 ударів. Він має велику силу удару і низький рівень вивантаження, завдяки ресорному механізму. Ще однією перевагою інструмента є апарат швидкого заряду дуж, який економить ваш час і збільшує продуктивність.
Скріплювач Дніпро-М також має плавну регулювання сили ударів. Цікаво, що цей інструмент виготовлений з сталі, і це збільшує його зносостійкість. А ручна ручка забезпечує зручне зберігання степлера. Комфорта надає прорізану рукоятку, яка запобігає вискаклуванню інструмента з рук у процесі роботи.
- Скобы 4-14 мм
- Сталевий корпус
- Протинена ручка
- Плавне регулювання сили удару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Тип 53 |
| Ширина скоби | 1.3 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



