
Вила копальні 130см, металеві Hilfmann (H6309)
758 ₴
- В наявності
- Код: H6309
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис Вила садові Hilfmann металеві посилені (H6309)
При прибиранні саду навесні чи восени варто мати один із необхідних інструментів, наприклад, вила для копання землі.
Міцні вила американки з 4 зубами - ідеальний інструмент для роботи на фермі та присадибних ділянках. Металева ручка доповнена пластиковою ергономічною U-подібною ручкою, яка гарантує зручність використання інструменту. Вила повністю виготовлені з високоякісного металу та мають порошкове покриття для запобігання корозії.
Універсальні вила HILFMANN широко використовуються, вони ідеально підходять для викопування ґрунту або компосту, збирання скошеної трави, сухого листя та інших органічних залишків.
- Довжина загальна: 130 см
- Робоча частина: ширина: 20 см;
- Довжина: 30 см.
- Матеріал: метал
- Вага: 2,3 кг..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilfmann |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Ширина робочої частини | 200 мм |
- Ціна: 758 ₴




