
Лопата штикова з металевою ручкою 119см, Hilfmann (H6231)
803 ₴
- В наявності
- Код: H6231
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Штикова лопата Hilfmann - це високоміцний робочий інструмент, з яким перекопування землі істотно полегшиться.
Робоча частина лопати виготовлена з високоміцної загартованої сталі з додатковою ковкою. Для комфортної роботи в холодну пору року передбачено покриття ручки якісним пластиком, який захищає руки від замерзання.
Завдяки ергономічній формі інструменту, під час роботи, Ваша осанка залишається правильною, що суттєво полегшує процес.
Оскільки лопата зроблена з товстого металу і має трохи закруглену форму, виключаються її переломи під час копання.
Переваги штикової лопати Hilfmann:
- ергономічна форма інструменту
- високоміцні матеріали виготовлення
- лопата посилена, завдяки товстому шару металу та твердим зварювальним швам
- рукоятка покрита пластиком, для запобігання замерзанню рук
- форма лопати - закруглена
- Європейська якість складання
- оптимальна вага – 1.98 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilfmann |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.98 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 195 мм |
- Ціна: 803 ₴



