
Лопата 130см совкова 230х325мм VERTO (15G012)
895 ₴
- В наявності
- Код: 15G012
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата для піску VERTO повна довжина 1300 мм. Основне призначення: для садових і будівельних робіт.
Робоча частина з високоякісної загартованої сталі.
Держак із профільованої сталевої трубки з пластмасовим покриттям, що забезпечує надійне захоплення.
Підвищений комфорт роботи забезпечує спеціальна ергономічна форма держака, а також стабільно лежить у долоні пластмасова ручка
- Тип ручки D-подібна
- Матеріал ручки скловолокно
- Ширина головки лопати 230 mm
- Довжина головки лопати 325 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Вага | 2.25 кг |
| Довжина леза | 325 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


