
Ножиці садові 550мм, хвилясті регульовані леза Verano (71-822)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 71-822
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Садові ножиці довжиною 550мм, леза 200мм х 4,0мм являють собою секатор з двома ріжучими лезами, які працюють за принципом звичайних ножиць.
Хвилясті леза із сталі, верхня з PTFE покриттям (проти налипання), упор для полегшення віддачі від рукояток в процесі різу. Регульований зазор між лезами. Гайка баранчик перешкоджає мимовільному розкручуванню лез. Довгі металеві пофарбовані рукоятки з м'якими гумовими накладками забезпечують природне положення тіла під час роботи.
Ножиці призначені для стрижки живої огорожі, тонких гілок. Вони дозволяють проводити зрізання пучками трави і можуть використовуватись для збору фруктів та винограду. Це універсальний інструмент, без якого не обійтися професійному садівнику або ландшафтному дизайнеру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина леза | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Хвиляста |
- Ціна: 1 280 ₴
