
Динамометрический ключ 1/2" (28-210 Нм) перехідник 1/2"-3/8", INTERTOOL (XT-9007)
1 450 ₴
- В наявності
- Код: XT-9007
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динамометричний ключ 1/2" перехідник 1/2 х 3/8, подовжувач 125 мм 1/2 28-210 NM INTERTOOL XT-9007
| Тип | ключ динамометричний |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" град |
| Зусилля затягування | 28-210 Нм |
| Перехідник | 1/2" х 3/8" |
| Подовжувач | 125 х 1/2" мм |
| Вага | 1,917 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина інструменту | 450 мм |
| Затискне зусилля | 210 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2", 3/8" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160м |
| Призначення | вода, газ, повітря |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴





