Ножиці садові FINLAND 1543 зовні нагадують звичайні ножиці, але обладнані більш гострими і великими лезами, що дозволяють зрізати хвою, листя і молоді пагони. Ріжучий пристрій обладнано лезами, які закриваються і відкриваються за допомогою ручок, як і у простих ножиць.
Характеристики ножиці, спадових Finland 1543 ЦентроІнструмент:
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина лез: 60 мм
- Максимальний діаметр різу: 22 мм
- Матеріал лез: сталь Sk5
- Матеріал рукояті: Ручки з нейлону і скловолокна з покриттям з термопластичної гуми (TPR)пластик
- Надійний фіксатор (безпека в закритому положенні
- Гарантія 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TM Finland |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 22 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴


