
Лопата совкова шахтарська 280*350мм FORSTER (17400)
620 ₴
- В наявності
- Код: 5260
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шахтарська лопата 5260 виготовлена зі спеціальної легованої сталі завтовшки 1.70 мм, загартованої способом термічної обробки для забезпечення міцності, довговічності та тривалого використання.
Стандартне фарбування промисловою фарбою з повітряним сушінням.
Призначена для великого обсягу робіт, особливо в районах видобутку вугілля, копання ґрунту.
- 10 років гарантії
- Товщина металу 1,7 мм
- Подовжений держак
- Полотно лопати виготовлене за унікальною технологією з високоякісної рейкової сталі та покрите порошковою фарбою
- Вага 1,7кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина леза | 350 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴






