
Лопата штикова пряма суцільнометалева120 см VERTO (15G011)
985 ₴
- В наявності
- Код: 15G011
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата пряма, металева ручка 15G011 VERTO, загальна довжина 1250 мм. Рекомендується як перевірений і довговічний інструмент для роботи в саду або на будівництві. Головка лопати виготовлена з високоякісної загартованої сталі. Його прямий кінчик дає змогу легше копати землю, викопувати або розбивати грудку землі.
Колодка виготовлена з профільованої сталевої труби, додатково покритої спеціалізованим матеріалом, що забезпечує надійне захоплення. Його кульмінація — ергономічна ручка.
Особливості продукту:
- голова с прямым концом,
- надійний інструмент на довгі роки,
- зручна ручка
- опори для ніг для полегшення введення.
Матеріал:
- голова із загартованої сталі,
- сталевий вал,
- ручка з високоякісного пластику.
Загальна довжина:
-
1250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина леза | 285 мм |
| Довжина рукоятки | 1260 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴



