
Лопата штикова суцільнометалева 125 см VERTO (15G010)
850 ₴
- В наявності
- Код: 15G010
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата гостра металева ручка 15G010 VERTO, загальна довжина 1250 мм. Рекомендується як перевірений і довговічний інструмент для роботи в саду або на будівництві. Голова лопати виготовлена з високоякісної загартованої сталі. Його гострий кінець полегшує копання ґрунту, багатого на корені, і допомагає під час пересаджування рослин.
Держак виготовлений з профільованої сталевої труби, додатково покритої спеціалізованим матеріалом, що забезпечує надійне захоплення. Його кульмінація — ергономічна ручка.
Особливості продукту:
- гостро кончена голова,
- надійний інструмент на довгі роки,
- зручна ручка
- опори для ніг для полегшення введення.
Матеріал:
- головка із загартованої сталі,
- сталевий вал,
- ручка з високоякісного пластику.
Загальна довжина:
- 1250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 1250 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




