
Сучкоріз контактний для обрізання гілок Ø40mm, з храповим механізмом L-740 мм INTERTOOL (FT-1114)
540 ₴
- В наявності
- Код: FT-1114
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Сучкоріз контактний INTERTOOL FT-1114
Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор – ідеальний варіант для обрізання товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі будь-якого садівника.
Робота стає набагато легше завдяки потужним лезам з високолегованої сталі з п'ятиступінчатим храповим механізмом.
Ріже живу товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль. Храповик збільшує докладені зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтесь і швидше впораєтеся з роботою
ЗРУЧНА ТА НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ
Легкі алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищують міцність всієї конструкції. Комфорт під час роботи також забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват. Спробуйте обрізати свій сад с цим сучкорізом і ви будете здивовані, як це зручно та швидко! *Після використання рекомендуємо очистити леза від деревного соку і протерти насухо. Після цього змастити їх будь-яким машинним мастилом.
ПЕРЕВАГИ:
- Храповий механізм - потужність збільшено у 5 разів
- Якісний чистий зріз
- Легкі та міцні ручки з алюмінію
- Надійна конструкція з ребрами жорсткості
- Простий та зручний у роботі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 740 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 540 ₴




