
Ножиці поворотні садові для трави ЦентроІнструмент (0240)
623 ₴
- В наявності
- Код: 0240
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці садові для трави 0240
- Ергономічний дизайн
- Висока якість сталевих лез
- Хвилеподібна конструкція лез (захист від зминання)
- Тефлонове покриття ріжучого леза
- Обертання ріжучого вузла навколо власної осі на 180°
- Фіксація в 5 положеннях: 0° ,45° ,90° ,135° і 180°
- Надійний фіксатор (безпека в закритому положенні)
- Закрита рукоятка (надійний захист рук при роботі)
- Для підрізання трави і тонких до 4 мм. гілок чагарнику "жива огорожа"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина леза | 133 мм |
| Максимальний діаметр реза | 4 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴
