
Секатор Ø25 мм, L-25см "Мічурінський" ЦентроІнструмент (0804)
640 ₴
- В наявності
- Код: 0804
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор "Любимий Мічуринський" ЦентроІнструмент (0804)
Лезо секатора виготовлене з японської сталі. Гостре лезо забезпечить чисте зрізання, це запобіжить утворенню "ран" у рослини, які незабаром призведуть до його загибелі. Секатор прекрасно підходить для обрізання фруктових дерев'яних дерев під гострим кутом, зрізу квітів, обрізання живих і молодих гілок.
Ручки, покриті шаром пористої гуми, що не дає секатору ковзати в руці.
Гарний і барвистий дизайн секатора робить його чудовим подарунком для будь-якої жінки, яка любить свій сад.
Легкий чистий розріз.
- Ергономічний дизайн.
- Надійний фіксатор (безпека в закритому положенні)
- 20 см. довжина секатора
- 25 мм. діаметр різання
- 2 роки гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.3 кг |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




