
Намет 3-х місний ((190х165х110)+90 см), TOURIST Sunday (73-035)
2 140 ₴
- В наявності
- Код: 73-035
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний намет - це тимчасове житло з щільної тканини, швидкомонтованих металевих конструкцій, яке захищає від несприятливих погодних умов і забезпечує туриста спальним місцем. Тримісний намет розміром (190х165х110)+90 см з матеріалу поліестер 190Т. Підлоговий водонепроникний поліестер щільністю 100 г/м2. Фібергласові прути діаметром 8 мм. Каркас намету утворюють секційні дуги, виконані з міцного скловолокна. Витримує опади до 600 мм. Має антимоскітну сітку на вході та виносний тент, що створює окремий вихід.
Має вентиляційне вікно зверху, що закривається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 600 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 165 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴

