
Диск пиляльний Ø500 мм із твердосплавною напайкою 48 зубів, 50 мм посадка (36-120)
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 36-120
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний 500x50/48T — витратний матеріал для дискових пил. Оснастка призначена як для поздовжнього, так і для поперечного розпилювання будь-якого типу деревини та ДСП. Підходить для професійного використання. Матеріал твердосплавного зуба — карбід вольфраму.
Для поліпшення охолодження й запобігання руйнуванню в корпусі дисків зроблені спеціальні отвори. Розміри виробу: діаметр — 500 мм, гніздо посадки — 50 мм, кількість зубців — 48 шт. Диск призначений для роботи на швидкості до 3000 об/хв.
Характеристики
| Тип належності: | Диск, коло |
| Тип диска: | циркулярний |
| Діаметр круга: | 500 |
| Посадковий розмір, мм: | 50 |
| Кількість зубців диска: | 48 |
| Швидкість обертання, об/хв: | 3000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бригадир |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння, Поперечне пиляння, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 500 мм |
| Діаметр внутрішній | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Тверда деревина, Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




