
Набір головок 3/4" (22–50мм), 14шт Technics (52-110)
7 000 ₴
- В наявності
- Код: 52-110
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок Technics 52-110 включає 14 міцних торцевих головок 3/4" розміром 22–50 мм. Інструменти виготовлені з високоякісної Cr-V сталі, що забезпечує довговічність та точний захват кріплення. Набір підходить для професійного використання в автосервісах, майстернях та вдома. Компактний кейс гарантує зручне зберігання та транспортування всіх елементів.
До складу набору входять:
- Тріскачка зі приєднувальним квадратом під 3/4"
- Торцеві шестигранні головки 3/4'': 22; 24; 27; 30; 32; 36; 38; 41; 46; 50 мм
- Вороток Т-подібний під головки 3/4" довжина 455 мм
- Подовжувачі з квадратом 3/4" довжиною 100 мм и 200 мм.
| 14 предметів в кейсі |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Україна |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴
