
Колун 2200г c ручкою з фібергласу 830мм, INTERTOOL (HT-0275)
745 ₴
- В наявності
- Код: HT-0275
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун з ручкою з фібергласу ТМ INTERTOOL HT-0275 застосовується для грубої обробки деревини, колки та рубання дров. Лезо колуна виготовлено з високоякісної інструментальної сталі. При замаху колун набирає багато кінетичної енергії, завдяки чому він дозволяє розколювати великі і товсті поліна, з якими не впорається звичайний сокира.
При ударі колун не повинен затримуватись в деревині, він повинен відскакувати, залишаючи слід від свого леза. Тому, колун має більш тупе лезо, в порівнянні з сокирою. Ергономічна рукоятка виконана з фібергласу — скловолокна з міцністю і довговічністю металу, біологічною стійкістю полімеру (не гниє, не змінює колір, не стає крихким), високими механічними і діелектричні властивості.
Особливості HT-0275
- Заточена частина сокири закривається гумовим чохлом,
- Простий і надійний колун вагою 2200 г,
- Ударна частина сокири виготовлена з високоякісної інструментальної сталі;
- Ручка з скловолокна;
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
|---|---|
| Тип | колун |
| Довжина | 870 мм |
| Довжина рукоятки | 810 мм |
| Вага | 3,000 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір | Червоний |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴








