Ручний плиткоріз ТМ INTERTOOL застосовують для різання і розколювання всіх видів плитки. Пристрій має 2 направляючих циліндричної форми, по яких рухається ріжучий модуль, розєм важіль. Всі деталі виконані з антикорозійних металів, мають високу стійкість до зношування
Особливості
- Для будь-якого типу плитки,
- Простота і надійність конструкції,
- Захист від корозії,
- Зручна ручка,
- Ручний плиткоріз компактний і не залежить від джерел електроживлення.
.
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Довжина плиткоріза: | 600 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Діаметр різального ролика | 16 мм |
| Максимальна довжина різу | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

