
Електролобзик 750 Вт, Intertool (DT-0461)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: DT-0461
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Частота мережі | 50 Гц |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Хід пилки | 19 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0-3000 об./хв |
| Максимальна глибина пропилювання | дерево: 80 мм; сталь: 8мм; алюміній: 10 мм мм |
| Вага | 2,275 кг |
Опис:
Електролобзик ТМ INTERTOOL DT-0461 призначений для виконання столярних та інших робіт у домашніх умовах, коли немає потреби в використанні потужнішої пили. Цю модель можна використовувати для розпилювання деревини завтовшки до 80 мм. Обладнаний регулюванням швидкості ходу, а також пиловідведенням. Сам механізм встановлений на опорній платформі, яка є напрямною й дає змогу задати кут різу до 45°. Ручка виготовлена в зручній формі, що дає змогу докладати зусилля двох рук за потреби. Сфера застосування: розпилювання сталі, деревини, пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴







