
Пневмопістолет для розпилення рідин INTERTOOL (PT-0704)
285 ₴
- В наявності
- Код: PT-0704
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Робочий тиск: | до 10 атм |
| Діаметр шланга: | 6-8 мм |
| Обсяг бачка: | 700 мл |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Ємність бака розпилювача | 0.7 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴
