
Домкрат "стовпчик" одноштоковый 2т, у валізі INTERTOOL (GT-0051)
640 ₴
- В наявності
- Код: GT-0051
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат одноштоковый GT0051 призначений для роботи з вантажами, легковими авто, що потребують ремонту, вагою не більше 2 тонн.Основна перевага цієї моделі – це міцна опорна платформа і наявність власного ударостійкого пластикового кейса, який дозволяє зручно транспортувати і надійно зберігати всі комплектуючі.
Модель укомплектована двома рукоятками накачування, одна з яких основна, а друга допоміжна, подовження основну рукоятку. Використовуючи відразу дві рукоятки, можна без особливих зусиль підняти вантаж на потрібну висоту.Хромований шток (плунжер) висувається на висоту 148-278мм. Домкрат має просту і міцну конструкцію і навичок у роботі не вимагає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 278 мм |
| Висота підхоплення | 148 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


