
Автомобільний пристрій (6, 12V) INTERTOOL (AT-3013)
3 750 ₴
- В наявності
- Код: AT-3013
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Пускозарядний пристрій AT-3013 допоможе завести машину, коли акумулятора недостатньо для пуску двигуна. За допомогою цього пристрою можна заряджати акумуляторні акумулятори на 100ад з живленням постійного навантаження 6В і 12В. Пускозарядний пристрій INTERTOOL AT-3013 з’ єднується в мережу з напругою 230В і частотою мережі 50Гц. Передня панель пускозарядного пристрою AT-3013 достатньо інформативна і зрозуміла. На ній розміщено два перемикачі і два індикатори світла.
Як зробити заряд акумуляторної батареї?
Перш ніж почати зарядку, зніміть батарею з транспортного засобу. Після цього перемикач « Вибір функцій » встановіть в позиція « Зарядка », а перемикач « Вибір параметрів » — це позиція, що відповідає стресу акумулятора. Вмикання пристрою в мережу, стрілковий індикатор на панелі показує заряд зарядки. При повній зарядженій батареї стрілка знаходиться близько нуля. По завершенню заряду буде запалено індикатор на передній панелі пускозарядного пристрою. Не забувайте про полярність при підключенні пристрою з акумуляторною батарею.
Як запустити двигун за допомогою AT-3013?
Для початку потрібно зарядити батарею протягом 20-40мін. Після цього вам слід встановити параметр « Вибирання функцій » у праве положення, а перемикач « Вибір параметрів » у крайній лівий стан, при цьому запалиться індикатор « Закінчення зарядки ». Далі можна заводити двигун. Якщо протягом 10-15 сек двигун не завівся, наступна спроба слід здійснювати через 10 мін. Індикатор "Покінчення зарядки" під час запуску двигуна гасне. Позначте цей пункт, щоб тримати зарядні пристрої у приміщенні при мінімальній вологості повітря та при температурі повітря від -10 °C до +30 °C. Якщо ви довго зберігатимете зарядний пристрій з температурою навколишнього повітря менш - 10 °C перед активом пристрою, дайте йому прогрітися у теплому приміщенні принаймні 1 годину.
| Потребується потужність | 140 Вт |
|---|---|
| Напруження харчування | 230 В |
| Виснаження постійного струму | 6; 12 В |
| Пусковий струм | 70 А |
| Емкість акумулятора | 100 Ач |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 6,250 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Струм заряду | 70 А |
- Ціна: 3 750 ₴





