
Алмазний диск Ø230мм посадка 22.2 глибокий рез "Deep Cut", Дніпpo (81960)
753 ₴
- В наявності
- Код: 81960
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний витратний матеріал відрізняється комфортним робочим процесом, чітким і акуратним результатом. Алмазні диски Дніпро-М призначені для роботи з кутовими шліфувальними машинами, а також плиткорезами. Цим колам під силу виконати рез самих різноманітних будівельних матеріалів.
Для роботи з ріжучими електроінструментами відмінно підійдуть алмазні диски Дніпро-Му наступних типів: сегмент, турбоволна, глибокий рез та плитка.
Типи алмазних дисків Дніпро-М:
Алмазний диск Дніпро-М Глибокий рез підходить для роботи з бетоном, залізобетоном, тротуарною плиткою, гранітом, шифером, черепицею, цеглою та каменем. Дані диски використовуються для виконання об'ємних робіт, різання товстих матеріалів. За рахунок широко діамантового напилення і глибоких сегментних вирізів продуктивність роботи істотно збільшена.
Для роботи з ріжучими електроінструментами відмінно підійдуть алмазні диски Дніпро-Му наступних типів: сегмент, турбоволна, глибокий рез та плитка.
Типи алмазних дисків Дніпро-М:
Алмазний диск Дніпро-М Глибокий рез підходить для роботи з бетоном, залізобетоном, тротуарною плиткою, гранітом, шифером, черепицею, цеглою та каменем. Дані диски використовуються для виконання об'ємних робіт, різання товстих матеріалів. За рахунок широко діамантового напилення і глибоких сегментних вирізів продуктивність роботи істотно збільшена.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Штучний камінь, Бетон, Залізобетон, Граніт, Керамограніт, Високоармований бетон, Цегла, Асфальт, Армований бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴



