
Ножиці садові 510мм Verano (71-821)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 71-821
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові ножиці довжиною 510 мм, леза 200 мм х 4,0 мм, являють собою секатор з двома ріжучими лезами, які працюють за принципом звичайних ножиць. Хвилясті леза із сталі S50C. Довгі металеві пофарбовані рукоятки з м'якими гумовими накладками забезпечують природне положення тіла під час роботи. Н
ожиці призначені для стрижки живої огорожі, тонких гілок. Вони дозволяють проводити зрізання пучками трави і можуть використовуватись для збору фруктів та винограду.
Це універсальний інструмент, без якого не обійтися професійному садівнику або ландшафтному дизайнеру.
| Для обрізання | пагонів, молодих гілок, кущів, трави, винограду |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Матеріал леза | сталь |
| Особливість | хвилясті леза |
| Довжина | 510 мм |
| Тип | ножиці садові |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 510 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Хвиляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
