
Кліщі сантехнічні 250 мм INTERTOOL (HT-0119)
220 ₴
- В наявності
- Код: HT-0119
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліщі сантехнічні (трубні) INTERTOOL ПРОФ HT-0119 з довжиною 250 мм. Кліщі трубні INTERTOOL виготовлені ковзкою з високоміцної сталі C55. Зручна двокомпонентна ручка повністю прогумована. Кліщі трубні мають сім положень затискних губок. Така кількість положень легко дає змогу працювати з різними діаметрами труб.
| Довжина ключа | 250 мм |
|---|---|
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55 HRC |
| Матеріал виготовлення | сталь C55 |
| Покриття | Satin Finished |
| Тип | кліщі сантехнічні переставні |
| Максимальна ширина захоплення | 36 мм |
| Вага | 0,467 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Діелектричне покриття | Так |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал руків’їв | двокомпонентна прогумована ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




