
Степлер під скобу, прогумована ручка INTERTOOL (RT-0102)
245 ₴
- В наявності
- Код: RT-0102
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Механічний скобозабивний пістолет INTERTOOL RT-0102 — ефективний і зручний інструмент. Може працювати як із м'якими (пластик, поролон, оббивна тканина), так і з твердішими типами матеріалів (лінолеум, фанера, тонколистовий прокат, дерево). Степлер повністю виготовлений із металу, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Зручна рифлена ручка забезпечує комфортну роботу. Місця контакту пальців і долоні обладнані додатковими гумовими вставками. Обладнаний зручним гвинтом, що регулює силу удару. Металева скоба-запобіжник фіксує ручку поза роботою, забезпечуючи компактне зберігання. Степлер механічний може працювати зі скобами 11,3*4-14 мм і перерізом 0,7 мм.
Особливості
Прогумований держак,
Корпус із металу
Зручне регулювання сили удару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | степлер |
- Ціна: 245 ₴

