
Перфоратор бочковой 1,65кВт, 5,5Дж Дніпpo (BH-20)
4 740 ₴
- В наявності
- Код: BH-20
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Перфоратор бочковий Дніпpo (BH-20) використовується для виконання широкого спектру будівельних і ремонтних робіт: буріння та свердління отворів, розмішування будівельних сумішей, демонтажу і т.д.
Регулювання обертів
Функція регулювання обертів дозволяє підібрати необхідний режим роботи під певний вид роботи і матеріал.
Робота без перерви
Алюмінієвий корпус редуктора закритий полімерним корпусом, який перенаправляє повітряні потоки, примусово охолоджуючи редуктор і ударний механізм. Це дозволяє працювати безперервно буром 6-20 мм протягом усього дня. Перерва потрібна тільки для відпочинку оператора.
Захист від пилу
- пилозахищені елементи (підшипники, двигун, кнопка) дозволяють тривалий час працювати в умовах будівельного майданчика;
- обмотки ротора і статора вкриті трьома шарами термостійкого компаунда, а ротор додатково армований поліамідною ниткою. Це захищає двигун від абразивного впливу пилу і дрібних частинок матеріалу, а також підвищує стійкість до перевантажень.
Довговічність
Елементи редуктора виконані з легованої і загартованої сталі, легованої хромом і молібденом, що забезпечує надійність і витривалість високого рівня. Вузли перфоратора розраховані з дворазовим запасом, що гарантує довгий термін служби навіть у комерційних умовах.
Мережевий кабель
Інструмент оснащений 4-метровим мережевим кабелем у прогумованій ізоляції, що дозволяє зберегти майстру свою мобільність навіть за умов мінусової температури та при роботі на віддаленні від джерела живлення.
Ергономіка
- основна прогумована рукоятка з системою антивібрації дозволяє працювати тривалий час без втоми;
- прогумовані елементи утримання дозволяють зберігати максимальний контроль над інструментом навіть при роботі вологими або запиленими руками, забезпечуючи безпеку оператора;
- якісна гума не відклеюється і не стирається при механічному впливі, а поліамідний корпус має високу стійкість до ударів і падінь.
Комплектація
Перфоратор укомплектований усім необхідним оснащенням, що дозволить приступити до роботи відразу після покупки. Наявність оснащення популярного розміру дозволить виконати більшість монтажних або демонтажних робіт, а кейс забезпечує надійне зберігання і зручне транспортування інструменту та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 740 ₴





