
Насос глибинний відцентровий 16м-робоча висота, 16м кабель ВОДОЛІЙ БЦПЕ 0,5-16У
6 280 ₴
- В наявності
- Код: БЦПЭ 0,5-16У
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насоси Глибинні"Водолій" являють собою високонапірні багатоступінчасті насосні агрегати. Всі насоси оснащені однофазним асинхронним електродвигуном, розрахованих на робочу напругу 220В, частота мережі 50Гц. Всмоктування води відбувається через фільтр, розташований в середній частині насоса.
Активне охолодження електродвигуна відбувається за рахунок протоки води, що перекачується між обсадною трубою свердловини і насосом.
Деталі проточної частини електронасоса виготовлені з корозійностійких матеріалів: нержавіючої сталі, латуні, харчової пластмаси, що забезпечує екологічну чистоту води, що подається. Кожен насос має електричний кабель з електричною вилкою відповідної довжини, на якому закріплена конденсаторна приставка
| Виробник: | Промелектро |
| Виробництво: | Україна |
| Тип насоса: | Погружной відцентровий насос |
| Максимальний напір: | 27 м |
| Потужність, W: | 0,38 кВт |
| Продуктивність: | 60 л/хв (3,6 м3/год) |
| Живлення, V: | 220 ± 22 В |
| Довжина мережевого шнура: | 16 м |
| Режим роботи: | Тривалий |
| Діаметр виходу: | D-1" |
| Вміст механічних домішок: | для чистої води |
| Макс. температура води: | не більше 35°С |
| Маса нетто: | 7,7 кг |
| Маса брутто: | 8,3 кг |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Діаметр насоса: | 108 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промелектро |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний напір | 16 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 280 ₴

