
Вібраційний насос "Водолей" 2 клапани верхній паркан
2 100 ₴
- В наявності
- Код: БВ-0,14-63-У5
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намос вібрації "Водолей" (верхній)
Номінальне напруження: 220/230 В.
Потребується потужність: 220 Вт.
Номінальний об'ємний подавання: 360 л/час.
Об'являємо подавальник при напорі 40 м: 580 л/час.
Максимальна кількість вивантаження: 1250 л/год.
Мінімальний напор: 1 м.
Максимальна глибина занурення: 5.
Клапан: два.
Забором води: верхній.
Клас захисту від ураження електричним струмом I, II.
Рівень захисту від води: IPX.
Режим роботи: 120 хвилин роботи/15 хвилин відпочинку.
Габаритні розміри насоса (висота×іаметр): 265×91 мм.
Маса: 3 кг.
Комплектація:
✔ Насос модель БВ-0,14-63-У5.
User Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Колодязний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 63 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Пропускна здатність | 1.7 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
