Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 225 Вт
Сила струму - 4 А
Продуктивність - (430-1500) л/год
Висота підйому - (40 - 63) м
Глибина підйому - 7 м (максимальна)
Температура води - (1 - 35)проЗ
Система забору води - 1 клапан.
Забір води - верхній
Тип корпусу - пластик
Діаметр насоса - 100 мм
Діаметр шланга - 3/4 "
Режим роботи - тривалий.
Вага - 3.75 кг
Гарантія - 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електроприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.75 кг |
| Вид насоса | Колодязний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 63 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 225 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴


