
Домкрат "стовпчик" одноштоковый 2т, INTERTOOL (GT-0021)
540 ₴
- В наявності
- Код: GT-0021
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Домкрат одноштоковый GT0021 призначений для роботи з вантажами, легковими авто, що потребують ремонту, вагою не більше 2 тонн.Основна перевага цієї моделі – це міцна опорна платформа і наявність власного ударостійкого пластикового кейса, який дозволяє зручно транспортувати і надійно зберігати всі комплектуючі.Модель укомплектована двома рукоятками накачування, одна з яких основна, а друга допоміжна, подовження основну рукоятку. Використовуючи відразу дві рукоятки, можна без особливих зусиль підняти вантаж на потрібну висоту.
Хромований шток (плунжер) висувається на висоту 148-278мм. Домкрат має просту і міцну конструкцію і навичок у роботі не вимагає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 278 мм |
| Висота підхоплення | 148 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 540 ₴

