
Пістолет під гравітекс пневматичний INTERTOOL (PT-0701)
200 ₴
- В наявності
- Код: PT-0701
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет під гравітекс пневматичний Intertool PT-0701
Технічні характеристики
Пістолет під гравітекс пневматичний
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
|---|---|
| Робочий тиск | до 8 атм |
| Вага | 0,380 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




