
Пістолет під гравитекс пневматичний з гнучкою насадкою INTERTOOL (PT-0703)
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0703
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Характеристики | |
|---|---|
| Робочий тиск | до 8 атм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Довжина гнучкої насадки | 500 мм |
Пневматичний пістолет під гравитекс INTERTOOL PT-0703 практичний і зручний інструмент. Він поставляється в комплекті з гнучким 500 мм шлангом і ідеально підходить для роботи в прихованих площинах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Діаметр сопла | 5 мм |
| Робочий тиск | 8 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





