Призначення
Повітряний компресор Dnipro-M FC-24LX призначений для ефективної роботи в гаражі та домашніх майстернях: підкачування коліс, продування робочого місця та деталей, фарбування окремих кузовних елементів.
Особливості
• максимальний тиск — 8 барів;
• продуктивність — 206 л/хв;
• швидкознімні штуцери;
• місткість ресивера — 24 літри.
Комфортна робота
Завдяки регулятору вихідного тиску, чотирьом шкалам вимірювання (бар, Psi, kPa, кг/см2) і збільшеним умовним позначенням на манометрах, зручно контролювати роботу компресора та працювати з різними типами пневматичного інструменту.
Надійність
• система захисту від перевантаження та перегрівання;
• латунні з'єднання;
• захист корпусу двигуна додатковим бандажем;
• захист стінок ресивера від корозії.
Контроль тиску
Функція автоматичного увімкнення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 5 барів, що дає змогу працювати інструментом на належному тиску.
Ергономіка
• компактні габарити;
• зручний держак;
• додаткове гумове обрамлення;
• колеса збільшеного діаметра для зручного транспортування.
Легкий старт
Компресор запускається навіть за температури 5 °C завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном.
Повітряний компресор Dnipro-M FC-24LX призначений для ефективної роботи в гаражі та домашніх майстернях: підкачування коліс, продування робочого місця та деталей, фарбування окремих кузовних елементів.
Особливості
• максимальний тиск — 8 барів;
• продуктивність — 206 л/хв;
• швидкознімні штуцери;
• місткість ресивера — 24 літри.
Комфортна робота
Завдяки регулятору вихідного тиску, чотирьом шкалам вимірювання (бар, Psi, kPa, кг/см2) і збільшеним умовним позначенням на манометрах, зручно контролювати роботу компресора та працювати з різними типами пневматичного інструменту.
Надійність
• система захисту від перевантаження та перегрівання;
• латунні з'єднання;
• захист корпусу двигуна додатковим бандажем;
• захист стінок ресивера від корозії.
Контроль тиску
Функція автоматичного увімкнення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 5 барів, що дає змогу працювати інструментом на належному тиску.
Ергономіка
• компактні габарити;
• зручний держак;
• додаткове гумове обрамлення;
• колеса збільшеного діаметра для зручного транспортування.
Легкий старт
Компресор запускається навіть за температури 5 °C завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Продуктивність компресора | 190 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 640 ₴

