
Компресор 50 літрів, 1.5 кВт однопоршневий Дніпpo (AC-50 LX)
11 697 ₴
- В наявності
- Код: AC-50 LX
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Повітряний компресор Dnipro-M AC-50LX використовується в гаражі та домашніх майстернях для підкачування коліс, продування робочого місця й деталей, фарбування окремих кузовних елементів.
Особливості
- потужність електродвигуна — 1500 Вт;
- продуктивність — 190 л/хв;
- максимальний тиск ресивера — 8 барів;
- місткість ресивера — 50 літрів;
- швидкознімний штуцер;
- доданий роз'єм для під'єднання додаткового ресивера для збільшення продуктивності.
Комфортна робота
- регулятор вихідного тиску;
- чотири шкали виміру (бар, Psi, kPa, кг/см2);
- збільшені умовні позначення на манометрах;
- можливість роботи з різними типами пневматичних інструментів.
Надійність і ергономіка
- захист від перегрівання та перевантаження;
- латунні з'єднання;
- корпус двигуна має захист додатковим бандажем;
- стінки ресивера мають захисне покриття, яке захищає його від корозії впродовж 8 років.
- компактність;
- зручний держак;
- збільшені колеса для легкого транспортування;
- додаткове гумове обрамлення.
Робочі можливості та легкий старт
Завдяки функції автоматичного увімкнення тиск у компресорі не опускається нижче значення 5 барів. Це дає змогу працювати інструментом на належному тиску.
Манометричний вимикач із редукційним клапаном забезпечує легкий запуск двигуна навіть за температури 5 °C.
Збільшені колеса та подовжений кабель
Реалізовані для легкого подолання високих перешкод (ступіньки, пороги) і для комфортного пересування нерівною поверхнею. Також вони мають великі ребра жорсткості, завдяки чому стійкіші до механічних пошкоджень.
Кабель живлення завдовжки 4 метри дає змогу використовувати компресор без подовжувача (в межах довжини самого шнура).
Два роз'єми для роботи та додатковий ресивер
Цей пристрій має відразу два швидкознімні роз'єми. Вони зручніші під час роботи з двома пневмоінструментами.
У пристрої передбачене спеціальне нарізне з'єднання із заглушкою для під'єднання додаткового ресивера. Завдяки цьому:
- збільшується об'єм повітря, не займаючи один зі швидкознімних штуцерів;
- можна під'єднати додатковий компресорний блок для прискорення процесу накачування ресивера.
Один із варіантів під'єднання додаткового ресивера — це використовувати швидкознімний штуцер «мама» і за допомогою шланга з'єднати два ресивери.
Подовжений кожух
Подовжений кожух електродвигуна та компресорного блока забезпечує захист оператора від можливих травм. Адже компресорний блок за інтенсивної роботи нагрівається до температури, яка може призвести до опіку під час контакту з ним. Також кожух дає змогу краще охолоджувати деталі компресорного блока, фокусуючи потік повітря від крильчатки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Продуктивність компресора | 190 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
- Ціна: 11 697 ₴




