
Штукатурний розпилювач, 4-8 мм, пластмасовий, 9000 мл, INTERTOOL (PT-0403)
970 ₴
- В наявності
- Код: PT-0403
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Штукатурний розпилювач РТ-0403 використовується для нанесення штукатурки різних типів і консистенції. Найчастіше його називають холер, проєкційний розпилювач або пневматичний шубомет. Різні за розміром діаметри 4 мм, 6 мм і 8 мм форсунок дають змогу працювати з матеріалами різної консистенції. Об'єм верхнього бачка становить 9 л, а матеріал, з якого він зроблений — пластик. Робочий тиск до 6 атмосфер. Перевагою інструмента є поєднання економної витрати матеріалу зі швидкістю та чудовою якістю виконання роботи. Дістати якісних і швидких результатів у своїй роботі можна, якщо купити в нас на сайті пістолет для нанесення штукатурки РТ-0403.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Робочий тиск | до 6 атм |
|---|---|
| Витрата повітря | 225-400 л/хв |
| Діаметр форсунки | 4; 6; 8 мм |
| Діаметр шланга | 12 мм |
| Різь внутрішня | 1/4" |
| Об'єм бачка | 7000 мл |
| Материал бачка | пластик |
| Тип подавання | гравітаційний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр шланга | 12 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 8 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 225 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність бака розпилювача | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴






