
Колун 2000р c дерев'яною ручкою 830мм, INTERTOOL (HT-0272)
650 ₴
- В наявності
- Код: HT-0272
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун із дерев'яною ручкою ТМ INTERTOOL застосовується для грубого оброблення деревини, колення та рубання дров. Лезо колану виготовлене з високоякісної інструментальної сталі. Під час замаху колун набирає багато кінетичної енергії, завдяки чому він дає змогу розколювати великі та товсті поліна, з якими не впорається звичайна сокира. Під час удару колун не має застрягати в деревині, він має відскакувати, залишаючи слід від свого леза. Тому, колун має більш тупе лезо, порівнюючи з сокирою. Зручна для охоплення ручка виготовлена з дерева.
Особливості
- Заточена частина сокири закривається гумовим чохлом,
- Простий і надійний колун вагою 2000 г,
- Ударна частина сокири виготовлена з високоякісної інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Ширина леза | 70 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



