
Перфоратор SDS-plus 1000 Вт, INTERTOOL (DT-0185)
2 699 ₴
- В наявності
- Код: DT-0185
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Перфоратор INTERTOOL DT-0185 – це відмінний помічник будинку під час ремонту, також виконує будь-які монтажні, оздоблювальні та будівельні роботи в побутових умовах. Ця модель перфоратора з системою кріплення бурів SDS-Plus і горизонтальним розташуванням двигуна має компактні габарити з ідеальною балансуванням в руці.
Електродвигун потужністю 1000 Вт відмінно працює з твердими матеріалами, такими як: бетон, цегла, камінь. Частота ударів – 5100 уд/хв, максимальна енергія – 3,5 Дж, легко справляється з цегляною кладкою, жартує штукатурку, штробит стіни, стеля, підлога тощо
Три режими роботи
- Свердління
- Свердління з ударом
- Удар (з можливістю установки положення зубила)
В режимі свердління перфоратор розвиває 1300 об/хв і проробляє отвору в сталі – до 13 мм в бетоні – 28 мм, дереві – 40 мм. Швидкість роботи регулюється з допомогою курка на ручці.
Також для зручності при виконанні тривалих робіт передбачений фіксатор кнопки включення. Крім перерахованих вище режимів роботи, в перфораторі передбачений реверс, який необхідний при заклинюванні оснастки, для її звільнення.
Перфоратор оснащений рукоятку, призначеної для зручного перехоплення інструменту в роботі. Рукоятка може бути встановлена під ліву чи праву руку для комфортного використання.
Прогумований надійний мережевий шнур зносостійкий, на вході в інструмент посилений і захищений від перегинів з допомогою обертового елемента. Довжина шнуру (290 мм) дозволяє працювати без додаткових подовжувачів.
Перфоратор та комплектуючі, аксесуари упаковані в надійний кейс з додатковими ребрами жорсткості для більшої міцності.
Металеві замки на кейсі вбережуть від випадкового розкриття і довго прослужать, широка ручка на кейсі дозволить зручно переносити перфоратор і всю оснастку.
Особливості:
- Потужний і компактний;
- Швидка зміна бурів з системою SDS-plus;
- Висока якість деталей і зборки;
- Захист від перевантажень при заклинюванні;
- Реверс;
- Набір аксесуарів (бури, піку, зубило);
- Міцний кейс з металевими замками для зручного зберігання.
Комплектація
Перфоратор
Бічна рукоятка,
обмежувач глибини
Бури 6, 8, 10 мм
Піку
Зубило
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 1300 |
- Ціна: 2 699 ₴








