
Набір головок 1/2" (10-32мм), Cr-V, 22шт Berg (52-109)
2 840 ₴
- В наявності
- Код: 52-109
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок 1/2" (10-32 мм), Cr-V, 22 шт Berg
Набір виготовлений із хромо-ванадієвої сталі. До складу набору входять:
- Тріскачка зі зручною двокомпонентною ручкою та приєднувальним квадратом під 1/2" і механізмом на 72 зуби
- Торцеві шестигранні головки 1/2": 10;11;12;13;14;15; 16; 17; 18; 19; 22; 24; 27; 30; 32 мм
- Подовжені (свічкові) торцеві шестигранні головки 1/2": 16, 21 мм
- Подовжувачі з квадратом 1/2" довжиною 125 мм і 250 мм.
- Шарнірний кардан 1/2"
- Адаптер на вороток із квадратом 1/2" трипозиційний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ключів в наборі | 28 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | торцевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴
