
Набір головок з тріскачкою 1/2" (8-32мм), 20шт Berg (52-107)
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 52-107
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір Berg (52-107) виготовлений із хромо-ванадієвої сталі. До складу набору входять:
- Тріскачка зі зручною двокомпонентною ручкою та приєднувальним квадратом під 1/2" і механізмом на 72 зуби
- Торцеві шестигранні головки 1/2": 8;9;10;11;12;13;14;15; 16; 17; 18; 19; 20; 22; 24; 27; 30; 32 мм
- Подовжувач із квадратом 1/2" подовжений 125 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
