
Набір головок, 1/4" (4-13 мм) 15ед. Technics (52-100)
300 ₴
- В наявності
- Код: 52-100
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір виготовлений з інструментальної сталі. До складу набору входять:
Тріскачка з приєднувальним квадратом під 1/4"
Торцеві шестигранні головки 1/4":
4;4,5;5;6;7;8;9;10;11;12;13 мм
Вороток-викрутка під головки 1/4" довжина 150 мм.
Подовжувач із квадратом 1/4" завдовжки 145 мм і 50 мм
15 предметів у кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

