
Точильний верстат 2 круги, 150 Вт Procraft (PAE150/600)
1 425 ₴
- В наявності
- Код: PAE150/600
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 150 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Вага | 4,9 Кг |
| Розмір круга: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 150: 16/12,7/32 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Підручники | 2 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴



