Продуктивний і витривалий перфоратор BH-180 стане одним із головних помічників під час виконання ремонтних робіт. Його потужні внутрішні характеристики й ергономічні зовнішні показники забезпечать якісний робочий процес. Розглянемо його параметри детальніше.
Двигун бочкового типу зміщений і розташований у нижній частині інструмента. Він працює з потужністю 1800 Вт і виробляє 860 об/хв. Доступні 4 режими роботи перфоратора: ударний із жорсткою фіксацією й без фіксації долота, безударний і свердління. У ударному режимі перфоратор виробляє до 4250 ударів/хв із силою удару 6,5 Дж. Електроінструмент здатний робити отвори діаметром від 13 мм у сталі до 42 мм у деревині.
Модель BH-180 відрізняється від своїх попередників такими перевагами:
- наявність системи контролю крутного моменту;
- антивібраційна система, яка полегшує роботу оператора у разі тривалих навантажень;
- наявність регулятора обертів для підбору оптимального режиму;
- ресурс двигуна збільшений на 50%;
- високоміцний ударний механізм;
- 4 режими роботи;
Завдяки кривошипно-шатуванному механізму неабияк збільшена амплітуда коливань ударного механізму перфоратора, що підвищує силу удару. Також треба зазначити покращену систему охолодження, що дає змогу витримувати великі навантаження. Висока продуктивність Завдяки вертикальному розташуванню двигуна й оптимізованій формі крильчатки Ви зможете виконувати складні завдання максимально довго без перерви.
Захист і безпека — мідна обмотка витримує до 200 °C, що збільшує тривалість роботи; - наявність захисту R-control — система захисту оператора від ривків і можливого зворотного удару в разі заклинювання бура; - оптимальний стандарт жорсткості та трирівневе загартування збільшують термін експлуатації редуктора; - покращена система пилозахисту підшипників;
Ергономіка — прогумована ручка спрощує роботу з інструментом; - кнопка з пилозахисту має ресурс понад 200 000 натискань і витримує високу силу струму (10 А); - мінімальний рівень вібрації становить 11,4 м/с; - прогумований мережевий шнур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Вага | 6.1 кг |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 6.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 860 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4250 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 350 ₴








