
Набір ключів гнуто-накидних, 8 шт. (6-22 мм) Berg (48-951)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 48-951
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набори ключів гнуто-накидних у зручному пластиковому тримачі. Ключі виготовлені з міцної сталі Cr-V (твердість 42-46 HRC). Високий робочий ресурс. Поверхні відшліфовані, обробка - дзеркальна поліровка. Захисне нікелеве покриття. Застосовуються для робіт з різьбовими з’єднаннями.
Набір 48-951 складається з 8 ключів: 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм.
| Тип ключа | гнуто-накидний |
| Розмір | 6-22 мм |
| Комплектація | набір ключів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Кількість ключів в наборі | 8 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | накидний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
