
Пила аккумуляторная 40V безщітова (в комплекті з АКб і ЗП) "Procraft" (PKA48Li)
7 920 ₴
- В наявності
- Код: PKA48Li
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Аккумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA48Li - компактний мобільний інструмент для побутового використання з робочою потужністю 2600 Вт. Легка і потужна пила призначена для обрізки гілок і спилювання дерев на присадибній ділянці, а також для нарізки дров та інших розпилювальних робіт в домашньому господарстві.
Технічні особливості моделі- Велика ємність батареї 4,0 Аг дозволяє виконати великий обсяг роботи без підзарядки.
- Акумулятор обладнаний індикатором рівня заряду.
- Функція автоматичного змащення ланцюга збільшує термін служби пристрою.
- Натяжка ланцюга здійснюється без використання ключа.
- Модель обладнана повільним пуском.
Дана модель ланцюгової пили підходить для роботи в польових умовах, коли немає можливості підключитися до електромережі. На відміну від бензопил, електропила працює дуже тихо і плавно, без різких ривків в момент старту, її вага становить всього 6,5 кг. Вбудований контролер на батареї захищає пристрій від перегріву в момент перевантажень. Високий ресурс комплектуючих деталей, незалежність від джерел живлення і простота управління роблять пилу Procraft PKA48Li вдалим придбанням для господарства.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24.6 м/сек |
| Кількість обертів | 9800 об/хв |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 920 ₴








