
Пила шабельна акумуляторна Vitals Professional ATz 1825Pp BS SmartLine
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120245
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Акумуляторна шабельна пила Vitals Professional ATz 1825Pp BS SmartLine — універсальний інструмент для різання дерева, металу, пластику та інших матеріалів. Підходить як для будівельних, так і для демонтажних робіт, а також обрізки гілок та робіт у важкодоступних місцях.
Оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує підвищену продуктивність, довговічність та економне споживання енергії. Завдяки цьому інструмент працює довше на одному заряді та не потребує обслуговування.
Маятниковий хід підвищує швидкість різу та ефективно видаляє тирсу, що особливо важливо при інтенсивній роботі. Регулювання швидкості дозволяє точно підлаштувати інструмент під різні матеріали.
Швидкозатискний механізм забезпечує легку заміну полотен без додаткових інструментів, а ергономічний прогумований корпус гарантує комфорт і надійний хват під час роботи.
Інструмент працює від акумулятора 18В серії SmartLine (не входить у комплект), що дає повну мобільність і сумісність з іншими інструментами лінійки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Висота пропилу | 100 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Розмір ходу полотна | 25.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 500 ₴





