
Адаптер та світлодіодний прожектор до акумулятора 20В, 5Вт, (без АКБ та ЗП) Procraft LL20
600 ₴
- В наявності
- Код: 030261
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Адаптер зі світлодіодним прожектором Procraft LL20 призначений для автономного освітлення робочої зони та підключення мобільних пристроїв. Пристрій працює від акумулятора 20 В, що забезпечує зручність використання без прив’язки до електромережі. Компактний і легкий, він стане практичним рішенням для майстерні, гаража, будівельного майданчика або відпочинку на природі.
Прожектор оснащений яскравим світлодіодом, який забезпечує достатній рівень освітлення для виконання різних робіт у темний час доби. Регульований кронштейн дозволяє змінювати кут нахилу в широкому діапазоні, що дає змогу направити світло саме туди, де це потрібно. Корпус виготовлений із міцних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність у процесі експлуатації.
Додатковою перевагою є наявність портів Type-A та Type-C для заряджання гаджетів. Це дозволяє використовувати пристрій як універсальне джерело живлення, що особливо зручно під час виїздів або роботи в умовах відсутності електрики.
Характеристики
Потужність
лампи - 5 Вт
Вага
Вся комплектація - 0,3 кг
Клас захисту
III
Рівень захисту
IPX0
Напруга акумулятора
20 В
Сила світлового потоку
500 Лм
Кут регулювання кронштейна
0° - 180°
Порт зарядки Type-A
5 В / 1.0 А
Порт зарядки Type-C
5 В / 2.0 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 600 ₴





