
Стрічка підв'язувального інструменту 25м (VT-01)
13 ₴
- В наявності
- Код: VT-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка використовується для підв'язування та фіксації рослин за допомогою садового степлера до опори. Вона чудово підійде для підв'язування винограду, малини, ожини, помідорів (томатів) і квітів із високим стебнуванням.
Стрічка для степлера не перетискає виноградну лозу або пагони, не заважає росту рослин. Вона не блякне на сонці, стійка до впливу атмосферних опадів, а також є досить еластичною, що дає змогу їй не рватися під час потовщення пагонів.
Довжина стрічки в котушці становить 25 метрів. +-10%
Товщина 100 мКм
Колір:
- червоний-13грн
- синій-15грн
- зелений-14грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verdi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стрічка для підв'язки |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 2500 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


