
Довгогубці вигнуті діелектричні VDE 200 мм INGCO INDUSTRIAL
359 ₴
- В наявності
- Код: 245505
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис довгогубців вигнутих діелектричних VDE 200 мм INGCO INDUSTRIAL
Довгогубці діелектричні VDE 200 мм призначені для професійних електромонтажних робіт під напругою до 1000 В. Інструмент відповідає суворим вимогам безпеки та сертифікований за стандартами VDE і GS, що підтверджує його надійність і придатність для використання в електроустановках.
Ізольовані руківʼя забезпечують надійний захист користувача під час роботи з струмоведучими елементами. Робоча частина має чорне захисне покриття з поліруванням, що підвищує стійкість до корозії та зношування, а також забезпечує плавний і точний різ.
Бокорізи оптимально підходять для різання проводів і кабелів під час монтажу, обслуговування та ремонту електричних мереж. Рекомендовані для професійного використання електриками та монтажниками.
Переваги:
- безпечна робота під напругою до 1000 В
- сертифікація VDE, GS
- ізольовані ергономічні руківʼя
- міцна та зносостійка робоча частина
- професійна серія INGCO INDUSTRIAL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випробувальна напруга | до 1000 В |
| Довжина | 200 мм |
| Оздоблення поверхні | чорне покриття та полірування |
| Паковання: | напівподвійний блістер |
| Робоча напруга: | до 1000 В |
| Руківʼя: | ізольовані |
| Сертифікація | VDE, GS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴
