Віддалений гайкерт 950Вт Дніпро-М (HW-35)
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ
Зазначення цього інструмента є зручним відкручуванням і закручуванням гак.
ЗАВДАННЯ
Потужний двигун 950 Вт забезпечує крутий момент 350 Нм як при закрутленні, так і при відкрутленні. Завдяки цьому можна отримати найкращий результат від роботи.
НАДЕЖНОСТЬ
Корпус гайковерту має високий ступінь міцності. Також варто згадати металевий корпус редуктора, який забезпечує надійність роботи.
ЕКГОНОМІКА І КОМФОРТ
- Обрізана рукоятка перешкоджає ковзанню і забезпечує комфортну роботу;
- ґумова накладка на корпус забезпечує антишвидкісні властивості і захищає корпус від подряпин;
- в комплекті чотири насадки під гайку на 17, 19, 19, 20 і 22 мм з хром-молдового сплаву забезпечує мінімальну комплектацію для початку роботи;
- Протинений кабель довжиною 4 метри забезпечує маневреність і комфорт роботи.
| Міцність | 950 Вт |
| Степінь крутого моменту | 350 Н.м |
| Швидкість обертання холди | 2200 об/мін |
| Кількість ударів на холостом ходу | 2700 уд/мін |
| Матеріал корпусу редуктора | алюміній |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| Функція реверс | є |
| Довжина мережевого кабелів | 4 м |
| Призначення | універсальне |
| Вага | 3,8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний крутний момент | 350 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип | Шуруповерт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 3 699 ₴








